Види турів для відпочинку у Франції

Автобусные туры во Францию (график дат)

▼нижче ТОП автобусних турів▼

тури з нічними переїздами
Автобусний тур в Париж 2021
тур в Париж, Лейпциг, Дрезден
тур в Париж, Дрезден і Мюнхен
Автобусний експрес тур в Париж (5 днів))
тур Варшава-Берлін-Париж-Нюрнберг-Прага
тур в Париж на 3 дні зі Львова (2 варіант)
Автобусний тур в Париж з Києва на 3 дні
тур в Париж (3 дні) з Києва (2 варіант)
тур в Берлін, Амстердам, Париж і Прагу
два дня в Амстердамі і два дні в Парижі
Париж, Діснейленд, Амстердам і Брюссель з Києва
Автобусный тур на Лазурный берег и в Прованс
тури без нічних переїздів
Автобусний тур в Париж + Діснейленд і Мон-Сен-Мішель
Бюджетний тур в Париж без нічних переїздів
тур в Париж + Діснейленд без нічних переїздів
в Париж (4 дні) без нічних переїздів + Німеччина
тур в Париж без нічних переїздів + Реймс і Франкфурт
Амстердам, Брюссель і Париж без нічних переїздів
гірськолижні тури

Екскурсійні авіатури до Франції (графік дат)

▼нижче ТОП екскурсійних авіа турів▼

собор Паризької Богоматері
екскурсійні авіа тури
авіатур в Париж і Нормандію
авіатур в Париж і Версаль
авіатур в Париж і замки Луари
  1. Екскурсійні автобусні тури це найбільш ходовий і бюджетний варіант. Тури до Франції зі Львова та Києва. Так як наприклад відстань від Львова до Парижа близько 1800 км, то по дорозі туристи дивляться в різних турах ще міста Польщі, Німеччини, Угорщини, Австрії. Зупинки кожні 3-4 години. Поїздка на сучасних автобусах — це досить комфортно. Маршрут автобуса обраний таким чином, щоб рух по дорогах було максимально приємним. Добре користуються попитом класичні варіанти Автобусний тур в Париж, Тур в Париж на 3 дні з Діснейлендом і більш бюджетні варіанти Париж, Лейпциг, Дрезден або Париж, Дрезден, Мюнхен Звичайно є тури без нічних переїздів. Але вони дорожче, так як необхідно ще знімати готелі на ніч.
  2. Екскурсійні авіатури до Франції менш розповсюджені, але вони теж присутні. Вильоти з Києва. Туристів зустрічають в аеропорту, допомагають з поселенням. А наступні дні у них екскурсійні програми по країні. Крім самого Парижа, туристи дивляться Діснейленд в Парижі, замки Луари, їдуть на північ до Нормандії і звичайно є тури на Лазурний берег в Ніццу, Монако. Є й комбіновані тури наприклад з Іспанією і Андоррою. Деякі туристи купують у нас індивідуальні пакети, а саме авіаквитки (нижче таблиця) і готелі в тих містах, які хочуть відвідати. Ціна залежить від дати вильоту і завантаження літаків. Гарячі тури до Франції практично не продаються, так це регулярні авіарейси.

fashion-tours-paris211Франція — на сьогодні це одна з найбільш туристичних країн у світі за кількістю приїжджаючих туристів, а столиця місто Париж — самий туристичне місто світу. Ейфелева вежа знаходиться в центрі міста — найбільш відвідувана і популярна в світі пам’ятка. «Побачити Париж і померти», як сказав класик, є не просто алегорією і порожніми словами, а мають філософський зміст. Краси природи, відкриті люди, величезна кількість пам’ятників історії і культури та багато іншого чекають вас у цій прекрасній країні. Переваги відпочинку у Франції Тут багато історичних пам’яток, багата тисячолітня культура. Франція явлется членом Європейського союзу. Валюта євро. Оплата в магазинах і кафе в цій валюті. Практично скрізь покупки робимо за допомогою банківської картки. Це вигідніше і дешевше. Ціни на відпочинок у Франції різні і все залежить від того, що хоче турист.

Туры во Францию: замок Мон-Сен-Мишель
Туры во Францию: замок Мон-Сен-Мишель

Які готелі вибирають туристи і з яким харчуванням. Практично завжди туристи беруть готелі рівня 2-3 зірки на харчуванні сніданок. У країні багато місць громадського харчування, де можна добре пообідати і повечеряти. Коли бронювати і купувати тури. Франція це країна цілорічного туризму. Тому бронювати і купувати відпочинок у Франції можна цілий рік. Однак краще це робити заздалегідь, так і ціни на авіаквитки будуть дешевші і вартість автобусного туру буде дешевше. Якщо ви не знайшли те, що хотіли телефонуйте, пишіть. Ми знайдемо для вас відповідний відпочинок. А можете самостійно підібрати готель або тур і потім остаточно узгодити з нами умови.