Види турів для відпочинку в Італії

Графік автобусних турів до Італії (графік дат)

нижче ТОП автобусних турів

бюджетні тури
Тур в Італію до Венеції зі Львова
Експрес тур в Венеція-Рим-Флоренція
Експрес тур до Венеції на вихідні + Верона
тур Венеція — Генуя — Чінкве Терре — Флоренція
тури c нічними переїздами
Автобусний тур в Венеція-Рим-Флоренція + Неаполь зі Львова
тур в Мілан зі Львова + Верона і Генуя
тури без нічних переїздів
Популярний тур в Італію без нічних переїздів
Автобусний тур в Італію з Києва
Тур Флоренція-Рим-Венеція без нічних переїздів
тур Рим (2 дні) — Венеція (2 дні)
тур Рим (3 ночі) -Флоренція (2 ночі)
тур в Мілан на 4 ночі без нічних переїздів
гірськолижні тури взимку
тури з відпочинком на морі літо
тур на 3 дні в Лідо Ді Єзоло + Венеція
в Ріміні в Італії з відпочинком на морі
в Італію з відпочинком на морі в Ліньяно

Екскурсійні авіатури в Італію (графік дат)

нижче ТОП екскурсійних авіа турів

екскурсійні авіатури
Авіатур на вихідні в Рим в Італію
авіатур до Флоренції і Рим- Сієна — Піза
тур в Рим, Флоренцію, Венецію + Равенна
авіатур в Рим і Мілан з Києва
авіатур в Італію Рим-Неаполь

Екскурсійні автобусні тури це найбільш ходовий і бюджетний варіант. Ці тури пропонуються з двох центрів нашого туризму зі Львова та Києва. По дорозі в Італію туристи дивляться Будапешт або Любляну, іноді Прагу. Сучасні автобуси, це досить комфортні умови для поїздок. Кожні 3-4 години автобус робить санітарні зупинки. Користуються попитом такі бюджетні варіанти автобусних турів як наприклад експрес тур до Венеції і Верони на вихідні, Венеція + Мілан і Верона, експрес тур в Венеція, Рим, Флоренція. А також різні тури без нічних переїздів. Але вони дорожче, так як необхідно ще знімати готелі на ніч. Тому іноді туристи вважають за краще авіаперельоти + екскурсії. Автобусні тури з екскурсіями та відпочинком на морі це один з найкращих варіантів відпочинку на морі.

Екскурсійні тури в Італію з авіаперельотом теж користуються непоганим попитом. Вильоти з Києва на регулярних і чартерних рейсах. Туристів зустрічають в аеропорту, заселяють в готель. Подальші дні у них проходять у форматі екскурсій по країні. Є різні варіанти початку екскурсійних програм з прильоту до Риму, Мілан, Неаполь. Є комбіновані програми з іншими країнами, наприклад екскурсійний авіатур на Мальту і Сицилію.

  • Деякі туристи купують у нас індивідуальні пакети, а саме авіаквитки (нижче таблиця) і готелі в тих містах, які хочуть відвідати. Ціна на відпочинок в Італії залежить від дати вильоту і завантаження літаків.

Італія — ​​колиска європейської цивілізації зробила і продовжує робити величезний вплив на світову історію і розвиток людства. Спадкоємиця Стародавнього Риму, активно залучає іноземних туристів з усього світу в надзвичайну подорож в античний світ. Ця країна нагадує величезний музей під відкритим небом. Маса пам’яток, храмів, палаців і просто шикарних природних видів вражає навіть досвідченого туриста, який побував у багатьох країнах світу. З точки зору географії найбільш популярні центральний і північний райони Італії. Основні відвідувані міста Італії це звичайно столиця Рим, унікальне місто на воді Венеція, столиця регіону Тоскана велична Флоренція і законодавець моди місто Мілан. Крім цього туристи звичайно відвідують такі міста як Генуя, Неаполь, Болонья, Барі (поховання Святого Миколая). Більш рідкісні маршрути йдуть на Південь Італії на Сицилію в місто Палермо.

Переваги відпочинку в Італії

Відпочинок в Італії можливий круглий рік. Восени, взимку і навесні екскурсійні програми, влітку це ж можна поєднати з відпочинком на морі. Італія є членом Європейського союзу. Валюта євро. Оплата в магазинах і кафе в цій валюті. Практично скрізь покупки робимо за допомогою банківської картки. Це вигідніше і дешевше.

туры в Ватикан
туры в Ватикан

Які готелі вибирають туристи і з яким харчуванням. Все залежить від виду відпочинку. Якщо тури екскурсійні, то в основному це готелі 2-3 зірки на харчуванні сніданок. Якщо пляжних відпочинок, то або сніданок, або сніданок-вечеря. В європейських країнах харчування «все включено» не поширена. У країні багато місць громадського харчування, де можна добре пообідати і повечеряти. Коли бронювати і купувати тури. Бронювати та купувати тури в Італію можна цілий рік. Однак краще це робити заздалегідь, так і ціни на авіаквитки і вартість автобусного туру буде дешевше. Хоча іноді бувають гарячі тури в Італію, якщо наприклад залишається кілька непроданих місць в автобусі або літаку. Якщо ви не знайшли те, що хотіли телефонуйте, пишіть. Ми знайдемо для вас відповідний відпочинок. А можете самостійно підібрати готель або тур в Італію і потім остаточно узгодити з нами умови.