Експрес тур до Венеції на вихідні + Верона
Львів Будапешт Венеція Верона Львів у вартість входить проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелі категорії 2-3 *, харчування сніданки, екскурсії по програмі, супровід керівника групи, страхування у вартість не входить рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки, особисті витрати, обов’язково навушники для оглядових екскурсій 2 euro / оренда (Венеція), курортний збір в готелях від 1 до 3 euro (оплата на місці) ціна динамічна в залежності від дати 62-70 + екскурсія в Верону 35 дати туру
✔задавайте питання ► viber, instagram, facebook, telegram
▼нижче програма туру▼день 1 Львів. 8:00 збір групи на залізничному вокзалі. 8:30 виїзд на Україну-угорський кордон. Нічний переїзд до Венеції. По дорозі пропонуємо факультативно прогулянку на кораблику по Дунаю (20 €). Тут, на Набережній Будапешта, як в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого зайвого, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонує з іншого. І саме з кораблика можна розглянути всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, і загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так пишається Будапешт. день 2 Неможливо не побувати в одному з найвідоміших міст в світі — романтичної Венеції! (В’їзд на кораблику 23 € / чол, діти до 12 років. — 20 €). Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми вирушаємо, побудоване на 118 островах, поєднане 400 мостами: єдине що варто додати що все, що ви чули про Венецію — правда! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда! Вільний час. Рекомендуємо — Прогулянку на гондолі, яка запам’ятається тобі на все життя. Чорний подовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції. (25 €) — Прогулянка по Гранд-Каналу — головній вулиці Венеції. Гранд-канал ділить місто на дві частини буквою S і є центром, навколо якого зосереджені все життя у Венеції. Береги «найкрасивішої вулиці світу» прикрашають кольорові будинки, старовинні будівлі та собори. З палуби річкового таксі можна побачити десятки прекрасних палаців. Ця подорож як і Венеція, надовго залишиться у твоїй пам’яті! (18 €). Поселення в готель. Ночівля.

день 3 Сніданок. Виселення з готелю. Пропонуємо факультативно: — найромантичніше місто любові — Верону * (35 €). Це італійське місто, щорічно привертає увагу величезної кількості туристів тим, що, згідно з легендою, саме тут жила одна з найзнаменитіших закоханих пар світу — Ромео і Джульєтта. Тисячі людей приїжджають до Верони, щоб схилитися перед силою любові шекспірівської пари, тут закохані сучасності залишають на стінах «будинку Джульєтти» різні послання. Однак, не тільки цієї романтичної історією славиться Верона — ще однієї справжньою перлиною Верони є давньоримський амфітеатр, який прекрасно зберігся. Він, зрозуміло, в значній мірі поступається розмірами Колізею, проте саме завдяки йому Верону часто називають Другим Римом. Оглядова екскурсія по м.Верона. Вільний час. Вільний час в Вероні. Пропонуємо факультативно в Вероні: — відкрити для себе приголомшливе місце — Пескьера дель Гарда (15 €). Озеро оточене десятком невеликих міст, які просто купаються в ароматах природи і золотистих променях сонця. Чисті води Гарді плавно переходять в ламану лінію гірського пейзажу. Дахи будинків потопають в буйній зелені виноградників. Долина озера наповнюється неймовірними кольорами. Запрошуємо спробувати коктейль найчистішого гірського повітря і божественного аромату квітів від якого кружляє голову! — пішохідну екскурсію «Романтична Верона» (10 €). Верона прекрасна завжди! І коли прокидається з першими променями сонця, і в метушні денних буднів … і особливо ввечері, коли запалюються перші нічні вогні і вже нікуди не поспішаючи, веронці заповнюють столики кафе, відкривають свої двері ресторани і нарядно одягнена публіка поспішає до дверей театрів на вечірні уявлення. Пропонуємо відчути атмосферу вечірнього міста і побачити Верону з висоти пташиного польоту! Збір групи. Нічний переїзд до Львова. день 4 Прибуття до Львова (орієнтовно до 20:00)