Авіатур на вихідні в Рим в Італію
Київ — Рим — Київ МАУ з удобним розкладом Супровід представником компанії з Києва 2 екскурсії у вартості Проживання в готелі Cardinal Hotel St. Peter 4 * в 2 км від Ватикану у вартість входить прямий авіа переліт Київ — Рим — Київ а / к МАУ, трансфер аеропорт — готель — аеропорт, розміщення в готелі категорії 4 * зі зручною транспортною розв’язкою, три сніданку в готелі, екскурсії по програмі, супровід представником компанії з Києва. у вартість не входить особисті витрати, медичне страхування, додаткові екскурсії, проїзд громадським транспортом, туристичний податок в готелях — 6 євро / чол. / добу, користування навушниками на екскурсіях — 4 євро дата туру
✔задавайте питання ► viber, instagram, facebook, telegram
▼нижче програма туру▼
День 1: Зустріч групи в аеропорту Бориспіль м. Київ представником компанії. Знайомство.
10.05 — виліт з аеропорту Бориспіль в Рим прямим рейсом МАУ. 11.55 — зустріч групи в аеропорту «Ф’юмічіно». Трансфер в готель. Поселення в готель категорії 4* в 2-місні номери категорії «стандарт». Виїзд в центр міста на громадському транспорті на зустріч з гідом. Вечірня пішохідна екскурсія по центру міста (у вартості).
Безперечно — вдень Рим чарівний! Однак, прогулявшись по ньому ввечері, Ви зможете відкрити місто з абсолютно нового боку. Приємна прогулянка у вечірній час доби повідає про «особливі римські секрети» і подарує чудові відчуття маленької свободи.
З настанням темряви починається своє заворожуюче, загадкове «нічне життя» Риму. І колишнє величне «Вічне Місто» стає романтичним, м’яким, інтимно привабливим… Вечірній шарм знаменитих римських площ занурює в особливу казкову атмосферу, де грають вуличні музиканти, фонтани постають у нічному підсвічуванні, акцентуючи увагу на нових деталях, манливі яскраві вивіски дорогих бутиків і повітря просочене ароматом вишуканих італійських страв в типових місцевих ресторанчиках.
Побачимо: площу Республіки, площу Навона, площу Венеції, фонтан Тритона, площу Барберіні, фонтан Треві, замок святого Ангела, площу Іспанії та багато іншого.
Самостійне повернення в готель. Нічліг.
День 2: Рим античний.
Сніданок у готелі. Виїзд на громадському транспорті на зустріч з гідом. Запрошуємо на пішохідну 3-годинну екскурсію «Рим античний» (у вартості + вх. квитки).
Гуляючи по Римському і імператорському форуму, піднімаючись на пагорб Палатин і відвідуючи Колізей, ми будемо говорити про велику історію великої Римської імперії! Про давню історію вічного міста! Про 7 царів — перших правителів Риму, про відомих сенаторів і патриціїв! Про найзнаменитіших імператорів, що вплинули на хід історії! Легенди, народні перекази, плітки імператорського двору… Нерон і Калігула, Юлій Цезар і Октавіан Август…
Неповторна атмосфера величних руїн центральної площі Стародавнього Риму (форуму) і імператорських палаців на пагорбі Палатин, і звичайно ж, головний символ вічного міста — Колізей, залишать незабутній слід у вашій уяві! Тут дуже легко уявити себе жителем стародавнього Риму і учасником-спостерігачем доленосних для всієї сучасної цивілізації подій!
На цій екскурсії Ви познайомитеся з життям античного міста, дізнаєтеся про походження та боротьбу гладіаторів. За Вашим бажанням ми відвідаємо Колізей та Римський форум (€ 16,00 інтегрований квиток Колізей + Форум + Палатин, дійсний протягом 1 дня на 1 відвідування Колізею та 1 доступ на Форум — Палатинський пагорб).
Вільний день у місті. Самостійне повернення в готель. Нічліг.
День 3: Музеї Ватикану
Сніданок у готелі. Вільний день для самостійних прогулянок по Риму.
Запрошуємо на екскурсію «Музеї Ватикану і Собор Святого Петра» (додатково 40 євро. Включені послуги ліцензованого гіда, вартість іменних вхідних квитків і вартість попереднього бронювання). УВАГА! Екскурсія бронюється за 2-3 місяці через високу завантаженість музеїв.
«Проходячи повз твори, підписані знаменитими майстрами, ми злякалися їх кількості та втекли з Ватикану: задоволення, яке він нам пропонував, було занадто серйозним. — Стендаль»
Головний релігійний центр католицького світу — держава Ватикан.
Святому Престолу вистачило всього 44 гектара території, щоб розмістити на них прекрасний комплекс палаців, церков, галерей та парків, створених в різні історичні епохи, і створити таким чином найбільший музей у світі!
Держава Град Ватикан є уламком колись могутньої Папської області і однією з найменших, але найбільш впливових держав у світі, історію виникнення якої, її державний устрій, економіку, секрети та колекції творів, що зберігаються в музеях, Ви дізнаєтеся і побачите під час екскурсії.
Екскурсія включає в себе відвідування основних галерей музеїв Ватикану: дворик соснової шишки, восьмикутний дворик, зал муз, зал грецького хреста, галерею гобеленів, галерею географічних карт, галерею канделябрів, галерею К’ярамонті, а також станці Рафаеля, пінакотеку, Сікстинську капелу і відвідування Собору святого Петра. Самостійне повернення в готель. Нічліг.
День 4:
Сніданок у готелі.Вільний час. Виселення з номерів. Трансфер в аеропорт. 13.10 — виліт до Києва прямим рейсом МАУ. Прибуття в аеропорт в Бориспіль о 17.15. Закінчення туру.