Автобусний тур Венеція Генуя Чінкве Терре Флоренція
Львів Венеція Генуя Чінкве Терре Флоренція Піза Львів в вартість туру входить проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелях 2-3 *, харчування сніданки, супровід керівником групи, оглядові екскурсії, медичне страхування в вартість туру не входить рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки, особисті витрати, курортний збір в готелях 1-3 euro / чол ціна динамічна в залежності від дати 105-120 + екскурсія в Геную 35 і трансфер в м Ла Спеція 35, + навушники для екскурсій 4 euro дати туру
✔задавайте питання ► viber, instagram, facebook, telegram
▼нижче програма туру▼День 1 Львів. 8:00 збір групи на залізничному вокзалі. 8:30 виїзд на українсько-угорський кордон. Рекомендуємо: прогулянку на кораблику по Дунаю (20 €). Тут, на Набережній Будапешта, як в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого зайвого, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонує з іншого. І саме з кораблика можна розгледіти всі деталі Парламенту, Рибальський бастіон, Королівський палац і загадати бажання під мостами, якими так пишається Будапешт. Нічний переїзд до Венеції. День 2 Переїзд в Італію. Неможливо не побувати в одному з найвідоміших міст в світі — романтичної Венеції! (Переїзд на кораблику 23 € / чол; діти до 12л. — 20 €) Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми вирушаємо, побудоване на 118 островах, поєднане 400 мостами: єдине що варто додати все, що ви чули про Венецію — правда ! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда! Вільний час. Рекомендуємо: — Прогулянку на гондолі, яка запам’ятається тобі на все життя. Чорна довга човен і все навколо як казка, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції (25 €) — Прогулянка по Гранд-Каналу — головній вулиці Венеції. Гранд-канал ділить місто на дві частини буквою S і є центром, навколо якого зосереджена вся життя в Венеції. Береги «найкрасивішої вулиці світу» прикрашають кольорові будинки, старовинні будівлі та собори. З палуби надводного таксі можна побачити десятки прекрасних палаців. Ця подорож як і Венеція, надовго залишиться у твоїй пам’яті! (20 €) — подорож на острови Мурано і Бурано (23 €). Острів Мурано один з великих островів Венеціанської лагуни. У Венеції і по всьому світу відомий тим, що місцеві майстри створюють дивовижні скляні — кришталеві вироби з найхимерніших форм. Відвідаємо склодувні фабрики і майстерні, діють до цього дня. Подивимося і зможемо замовити скло острова Мурано. Острів Бурано в Венеції знаменитий своїми різнокольоровими пряниковими будиночками і мереживами. Обов’язково відвідаємо Музей мережива, оглянемо церкву Сан Мартіно і площа Бальдассаре Галуппі. Поселення в готель. Ночівля.

День 3 Сніданок. Вільний день. Факультативно пропонуємо відвідати Геную. Оглядова екскурсія в місті Генуя * (35 €) Ти відвідаєш батьківщину самого Христофора Колумба! Місто, історія якого з глибини століть пронизана мореплавством і торгівлею. Для того, щоб повністю зрозуміти і відчути його — просто необхідно почати знайомство зі старовинного порту, який відображає всю велич, неприступність і могутнє місто Гену. Саме тут Ти відчуєш шарм середньовічного міста, оточеного древніми стінами. Вулиця місцевої знаті — Гарібальді, вулиця шопінгу — Луцолі, палац епохи Відродження на площі Палаццо-Сан-Джорджіо — тут кожен зможе знайти щось близьке для себе. Вільний день на узбережжі Лігурійського моря. Рекомендуємо: відвідати парк Чінкве-Терре (40 €) — земля між скелями і морем, прекрасний витвір мистецтва, що викликає неповторні емоції! Перлиною Лігурійського узбережжя Італії вважають ці дивовижні п’ять комун, які виблискують різнокольоровими будиночками в невеликих бухтах на березі блакитного моря. Всі п’ять земель можна обійти за день, прогулюючись по прибережних скелях, проходячи прохолодними галереями і насолоджуючись тишею, що переривається лише сплеском хвиль об скелі і щебетанням птахів. Переїзд в готель. Ночівля.

День 4 Сніданок. Переїзд до Флоренції. В’їзд в місто відбувається на міському транспорті за власні кошти. Якщо ти не побував у Флоренції, — значить ти не бачив Італії. Флоренція — аристократична столиця Італії, тільки тут ти зможеш побачити все геніальні шедеври епохи Відродження! Флоренція — це місто захоплень, вражень, емоцій — площа Сеньйорії, площа Святого Іоанна з баптистерія, Кафедральний Собор, Синагога, численні музеї — ось, що діє як магічне зілля, яке миттєво змушує тебе закохатися в це місто. Факультативно пропонуємо: відвідати галерею Уффіци (38 €) — місце, де зосереджена вся краса світу мистецтва — Рафаель, Леонардо да Вінчі, Джотто, Мікеланджело і багато інших всесвітньо художників створили шедевральні твори, Ти зможеш побачити, відчути і оцінити саме тут! — відвідати одну з перлин Тоскани — Пізу (30 €) «Падаюча башта» одна з унікальних архітектурних пам’яті «пам’яток світу знаходиться саме тут. Багато хто вважає, що крім вежі в Пізі більше нема на що подивитися і вони помиляються! Кафедральний собор Санта Марія, баптистерій Святого Іоанна, Кампо-Санта, площа Пьяцца дель Дуомо, яку також називають Площа Чудес. місто, якому вдалося зберегти свою унікальну архітектуру і атмосферу, місто, в якому жителі знають, як отримувати задоволення від життя. Білосніжні будівлі посеред зелених газонів, мальовничі вулички, старовинні собори, життєрадісні площі, будинки з черепичними дахами — в цьому пізнається як вся Італія, так і Піза. (Трансфер в місто відбувається на громадському транспорті) Збір групи. Нічний переїзд до Львова. День 5 Прибуття до Львова (орієнтовно до 22:00)