fashion-tours-italia-rim112Експрес тур в ВенеціяРимФлоренція
Львів — Венеція — Рим — Флоренція — Львів у вартість входить проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелі категорії 2-3 *, сніданки (шведський стіл), супровід керівника групи, медична страховка у вартість не входить рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки, особисті витрати навушники для оглядових екскурсій — 6 euro / оренда (Рим, Венеція, Флоренція), курортний збір на території Італії — 1-3 euro / чол ціна динамічна в залежності від дати 118-148 гарантований аванс на екскурсії (в рамках кампанії — необов’язково) — 33 дати туру
✔задавайте питання ► viber, instagram, facebook, telegram
▼нижче програма туру▼день 1 Львів. 8:00 збір групи на залізничному вокзалі. 8:30 виїзд на Україну-угорський кордон. Нічний переїзд до Венеції. По дорозі пропонуємо факультативно прогулянку на кораблику по Дунаю (20 €). Тут, на Набережній Будапешта, як в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого зайвого, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонує з іншого. І саме з кораблика можна розглянути всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, і загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так пишається Будапешт.

день 2 Неможливо не побувати в одному з найвідоміших міст в світі — романтичної Венеції! (В’їзд на кораблику 23 € / чол, діти до 12 років. — 20 €). Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми вирушаємо, побудоване на 118 островах, поєднане 400 мостами: єдине що варто додати що все, що ви чули про Венецію — правда! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда! Вільне время.Екскурсія по місту входить у вартість Рекомендуємо — Прогулянку на гондолі, яка запам’ятається тобі на все життя. Чорний подовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції. (25 €) — Прогулянка по Гранд-Каналу — головній вулиці Венеції. Гранд-канал ділить місто на дві частини буквою S і є центром, навколо якого зосереджені все життя у Венеції. Береги «найкрасивішої вулиці світу» прикрашають кольорові будинки, старовинні будівлі та собори. З палуби річкового таксі можна побачити десятки прекрасних палаців. Ця подорож як і Венеція, надовго залишиться у твоїй пам’яті! (20 €). Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

день 3 Прибуття в Рим. В’їзд в місто Рим відбувається на громадському транспорті за власні кошти. Прибуття в Рим (рух по місту на громадському транспорті за власні кошти). Екскурсія по місту входить у вартість. Сьогодні для тебе відкриється унікальна можливість відвідати Вічне місто — Рим, місто, який зберігає всю історію людства! Найбільший римський амфітеатр — Колізей, Форум по вівтарями Сатурна і Вулкана, античний храм, а сьогодні мавзолей — Пантеон, палац Поле зі своїм неперевершеним фасадом — фонтаном Треві, де красується потужний Нептун, знаменита римська «Друкарська машинка» — монумент Вітторіано … і це ще не все! На тебе чекає незабутня подорож в тимчасових просторах! Рекомендуємо відвідати держава-музей — Ватикан (45 €, діти до 18 років — 28 €), унікальний місто в місті! Собор Святого Петра, Сикстинська капела, безліч музейних колекцій творів античного мистецтва, шедеврів італійського живопису і скульптури — все це тут, в маленькій державі! — запрошуємо на екскурсію — Рим ніколи не спить! (18 €). На відміну від інших європейських столиць, Рим, здається, ніколи не спить. Рим чарівний завжди! І коли прокидається з першими променями сонця, і в метушні денних буднів … і ввечері, коли запалюються перші нічні вогні, вулиці Рима заповнюють натовпи туристів, закоханих пар і звичайних римлян. Пройшовши затишними вуличками Ви проведете незабутній вечір у вічному місті, про який будете згадувати все життя! Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

день 4 Сніданок. Переїзд до Флоренції. Екскурсія по місту входить у вартість. В’їзд в місто відбувається на громадському транспорті за власні кошти. Якщо ти не побував у Флоренції, — значить ти не бачив Італії. Флоренція — аристократична столиця Італії, тільки тут ти зможеш побачити все геніальні шедеври епохи Відродження! Флоренція — це місто захоплень, вражень, емоцій — площа Сеньйорії, площа Святого Іоанна з баптистерія, Кафедральний Собор, Синагога, численні музеї — ось, що діє як магічне зілля, яке миттєво змушує тебе закохатися в це місто. Рекомендуємо відвідати галерею Уффіци (38 €) — місце, де зосереджена вся краса світу мистецтва — Рафаель, Леонардо да Вінчі, Джотто, Мікеланджело і багато інших всесвітньо художників створили шедевральні твори, Ти зможеш побачити, відчути і оцінити саме тут! — відвідати одну з перлин Тоскани — Пізу (30 €) «Падаюча башта» одна з унікальних архітектурних пам’яті «пам’яток світу знаходиться саме тут. Багато хто вважає, що крім вежі в Пізі більше нема на що подивитися і вони помиляються! Кафедральний собор Санта Марія, баптистерій Святого Іоанна, Кампо-Санта, площа Пьяцца дель Дуомо, яку також називають Площа Чудес. місто, якому вдалося зберегти свою унікальну архітектуру і атмосферу, місто, в якому жителі знають, як отримувати задоволення від життя. Білосніжні будівлі посеред зелених газонів, мальовничі вулички, старовинні собори, життєрадісні площі, будинки з черепичними дахами — в цьому пізнається як вся Італія, так і Піза. (Трансфер в місто відбувається на громадському транспорті). Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

день 5 Прибуття до Львова 22:00