Екскурсійний авіатур в Грецію в Салоніки і Афіни + відпочинок на морі в Пієрії (Халкідікі)
У цьому турі ви подивіться всі основні історичні пам’ятники Стародавньої Греції, і потім відпочинете на пляжах Пієрії, Халкідікі або інших регіонів країни.
fashion-tours-greece21в вартість туру входить авіапереліт з (Києва, Дніпра, Харкова, Одеси), медична страховка, гарантія від невиїзду, трансфери протягом всієї програми на комфортабельному автобусі, проживання в готелях 3 (Пієрія, дельфи) -4-5, харчування відповідно до обраної програми , екскурсії в супроводі російськомовного гіда, відпочинок на морі в обраному готелі в вартість туру не входить вхідні квитки в музеї, археологічні зони і монастирі Метеор ціна на одну людину в двомісному номері 650 — 800 euro в залежності від дати (робіть будь ласка запит) дати туру постійно (робіть будь ласка запит)
✔задавайте питання ► viber, instagram, facebook, telegram
▼нижче програма туру▼
1 ДЕНЬ. НЕДІЛЯ. Приліт в А / П МАКЕДОНІЯ м САЛОНІКИ Приліт в місто Салоніки (грец .: Фессалоніки), столицю Центральної Македонії. Зустріч з представниками приймаючої компанії. У день приїзду вас чекає оглядова екскурсія по місту Салоніки, «серцю Північної Греції», який славиться багатою історією і насиченою сучасним життям. Тут же знаходиться другий за величиною і значенням грецький порт (Салоніки розташовані на березі затоки Термаикос). У різні періоди часу в Салоніках проживали великий оратор Цицерон, апостол Павло, який проповідував тут християнство. Родом з Салонік були Кирило і Мефодій, основоположники слов’янської писемності. Салоніки наших днів — це місто студентства та молоді. Саме тут знаходиться найбільший на Балканах університет імені Аристотеля, куди приїжджають вчитися студенти з усього світу, а також перша грецька консерваторія. Архітектура міста являє собою чергування класичного і сучасного стилів. Головний символ міста — Біла вежа, побудована на березі затоки, напевно знайома навіть тим, хто ще не бував тут. Ви побачите і інші знамениті визначні пам’ятки міста: тріумфальну арку імператора Галерія, Ротонду, базиліку Святого Димитрія з мощами святого (покровителя міста). Розміщення в готелі. Вечеря. 2 ДЕНЬ. ПОНЕДІЛОК. Касторія — КАЛАМБАКА Сніданок у готелі. Після сніданку виїзд в м Кастор. Екскурсія по місту Касторія — колоритному, не схожої ні на один інший місто Греції. Побудований на берегах високогірного озера Орестіада, він захоплює туристів своїми вузькими вуличками, будинками місцевої знаті 18-19 ст. і візантійськими церквами. Касторью називають «королівством шуб» і «батьківщиною хутра». Високе мистецтво і любов майстрів району до кушнірського ремесла перетворили це місто на світовий центр з виробництва хутряних виробів. Вас чекає відвідування виставки-продажу EDIKA, де вашій увазі будуть представлені колекції всесвітньо відомих виробників хутряних виробів. Потім переїзд в Фессалію — на батьківщину міфічних кентаврів. Прибуття в місто Каламбака і розміщення в готелі з видом на грандіозні метеорські скелі.

3 ДЕНЬ. ВІВТОРОК. Метеори — Дельфи Сніданок у готелі. Відвідування відомих Метеор — місце, де одночасно відчуваєш страх і захоплення! Неординарність Метеор полягає в гармонійному поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням рук людських. Грандіозні скелі, спрямовуються вгору з рівній поверхні Фессалійською долини і досягають висоти 600 метрів, являють собою рідкісне геологічне явище. Ці дивовижні, масивні, як би зависли в повітрі «скульптури» отримали назву Метеори (від грецького «метеорос» — між небом і землею, що ширяє в повітрі). Метеори відносяться до числа найбільш шанованих місць паломництва для всіх православних християн і в той же час є одним з найбільш відвідуваних місць як жителями країни, так і іноземними туристами. Після того як ми перетнемо Фессалійськую долину і обігнемо гору Парнас, де колись проживав сам Аполлон, перед нами постануть Дельфи. Розміщення в затишному готелі. Вечеря. 4 ДЕНЬ. СЕРЕДА. Дельфи — АФІНИ Сніданок у готелі. Після сніданку екскурсія в Дельфи. В античні часи це місто було одним з головних центрів грецької цивілізації; на думку древніх греків тут знаходився центр світобудови — «пуп землі». У храмі Аполлона Піфія пророкувала майбутнє, до її послуг вдавалися навіть царі і питали про долі цілих держав. Дельфи, як найбільший релігійний центр, був місцем общегреческих контактів і дискусій, що проходили в красивих спорудах з чудовим видом на Ітійскій затоку Іонічного моря. Екскурсія починається з Кастальського ключа (гірське джерело), ​​який за переказами надає омолоджуючий ефект. У священному місті, де стародавні греки будували свої скарбниці, показуючи всій Греції багатство і велич кожного окремо взятого поліса, відвідувачів безсумнівно зачарує театр, стадіон і багато інших пам’яток. Відправлення в легендарні Афіни. Розміщення в готелі. Вечеря. 5 ДЕНЬ. Четвер. Афіни — АРГОЛІДА (Корінфійскій канал, Мікени, Нафпліон, Епідавр) — АФІНИ Наш шлях починається з зупинки у Коринфского каналу, що розділяє материк з «островом Пелопа» — Пелопоннесом. У пам’яті починають оживати сторінки міфів про Геракла, поруч із стародавнім містом Аргосом цей напівбог почав свій героїчний шлях. Відвідування «златообільних» Мікен, міста, що дав назву мікенської цивілізації. Слідом, на нашому шляху знаходиться перша столиця незалежної Греції м Нафпліон, на мальовничій набережній якого любив гуляти всім відомий Онасіс. Неподалік знаходиться древній Епідавр, відомий своїм античним амфітеатром з винятковою акустикою. До сих пір на цій сцені ставлять п’єси старогрецьких драматургів. Повернення в готель в Афінах. Вечеря.

6 ДЕНЬ. П’ятниця. АФІНИ — Фермопіли — ПІЄРО. Оглядова екскурсія по легендарному місту Афіни. Ви побачите Площа Конституції, будівля Парламенту з могилою невідомому солдату та почесною вартою, Президентський палац, храм Зевса Олімпійського, Панафінейський стадіон, і, звичайно ж, Акрополь — один з 20-ти найбільш значущих світових пам’яток, що прагне побачити кожен. Ніхто і ніщо не може встояти перед красою Акрополя. Його добре видно з будь-якої точки Афін, а тонку рівновагу білих колон Парфенона, що стоять на тлі блакитного неба, захоплює покоління і покоління, і служить вічним символом душі і генія людства. Ви зможете побачити новий музей афінського Акрополя 20 червня 2009 року розкрив свої двері для гостей з усього світу. Після цього ми залишаємо південь Греції і повертаємося на північ, до міста Салоніки. Зупинка в Фермопильском ущелині для пам’ятних фотографій біля пам’ятника царю Леоніду, прославився в знаменитій битві 300 спартанців проти численної перської армії. Прибуття і розміщення в готелі на відпочинок за доплату. Вечеря. 7-8-9 ДНІ. ПІЄРО — САЛОНІКИ Пляжний відпочинок на Море в Пієрії або інший регіон (робіть будь ласка запит). Пієрія, область з білосніжними піщаними пляжами в районі гори Олімп. Тут можна знайти і спокійний розмірений відпочинок і отидх повний розваг. Трансфер в аеропорт міста Салоніки. Вартість вхідних квитків в музеї і археологічні зони Діон 8 euro, Вергина 12 euro, Метеори 2 монастирі 6 euro, Дельфи музей і арх.зона 12 euro, Епідавр музей і арх.зона 12 euro, Мікени музей і арх.зона 12 euro, Новий музей Акрополя 5 euro, Акрополь арх. зона і музей 20 euro