Автобусний експрес тур Ізола, Блед та Зальцбург
Львів — Ужгород — Будапешт — Ізола — Порторож — Піран — Блед — Зальцбург — Зальцкаммергут — Ужгород — Львів
У вартість туру входить: проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелі категорії 2-3 *, харчування — сніданки в готелях, екскурсії за програмою, супровід керівника групи, страхування
У вартість туру не входить: рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки, особисті витрати, курортний збір в готелях — від 1 до 3 € (оплата на місці), оренда навушників 3€ (оплата з туром), при груповому бронюванні тури від п’яти днів — обов’язкове факультативна екскурсія або депозит + 1 факультатив за своїм вибором дати туру 21.08.2021, 15.09.2021, 13.10.202127.10.2021, ціна туру 125 euro, при оплаті депозиту на екскурсію в Зальцкаммергут
33 euro
✔запитуйте ► viber, instagram, facebook, telegram
нижче програма туру
день 1
Для перетину кордону з Угорщиною/Австрією необхідно мати сертифікат вакцинації (дві дози!)
08:00 збір групи м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал
08:30 виїзд зі Львова. Перетин українcько-угорського кордону.
По дорозі факультативно пропонуємо
Прогулянку на кораблику по Дунаю 23€ дор./18€ дети до 12 лет
Нічний переїзд

день 2
Прибуття в Ізолу.
Оглядова екскурсія в Ізолі
Ізола – старовинне містечко вправних рибалок, нащадки яких теж не уявляють свого життя без моря – тут дуже красива набережна зі стоянкою яхт та білосніжних вітрильників. Над дахами старого міста, на краю колишнього острова – італійською «ізола», височіє дзвіниця церкви Св. Мауро XVI століття. Вузькі середньовічні вулички, невеликі будинки під червоною черепицею, бароковий палац Бесенгі-дельї-Угі XVIII століття та палац Манцолі XV століття, безліч крамниць, затишних ресторанів і кафе створюють чарівну атмосферу міста. Зміни політичного правління (венеціанці, французи, австрійці) загартували характер мешканців Ізоли, і сьогодні у них можемо повчитися, як зберігати спокій та радіти життю, незважаючи ні на що.
Вільний час. Відпочинок на морі
Факультативно пропонуємо:
Відвідати місто Піран та Порторож 18/15€
Збір групи. Переїзд готель на території Словенії. Ночівля

день 3
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Любляну. Вільний час.
Пропонуємо поїздку на Озеро Блед 28€ дор./22€ діти до 12 р.
Пропонуємо незабутню мандрівку у світ відпочинку та спокою — подорож до невеличкого альпійського містечка Блед із кришталево чистим озером та старовинним замком. Неймовірно красиве влітку, із теплою до +24 С водою насиченого кольору бірюзи, озеро оточене синіми горами, за які час до часу зачіпаються хмарки. Взимку вода замерзає, і від інею, що густо вкриває дерева, все навколо здається нереальним, іграшковим. Можеш обійти озеро стежиною навколо, щоб побачити цю красу з усіх ракурсів, можеш човником доплисти до маленького острівця посеред озера з храмом і дзвінницею. Кажуть, якщо подзвонити там у дзвін і загадати бажання — воно обов’язково здійсниться! Можеш піднятися до замку Бледський Град із неймовірним краєвидом на озеро та долину, який надовго зачарує твій погляд… Тривалість екскурсії – орієнтовно 2 год.
Відпочинок на озері.
Факультативно в Бледі пропонуємо:
серце Словенії — долина Триглавського озер, — оз. Бохинь і легендарний водоспад савица -21€ дор./15€ діти до 12 р.
Ущелина Вінтґар- 18€ дор./13€ діти до 12 р.
Вечірній збір групи. Переїзд в готель.

день 4
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Зальцбург
Оглядова екскурсія в Зальцбурзі
Запрошуємо у Зальцбург — «соляну фортецю» з давньою історією, одне з найкрасивіших міст Європи, батьківщину великого Моцарта, місто, яке вмить зачарує тебе своєю красою, а прогулянка його зеленими парками, вуличками з вишуканими будівлями, величними площами принесе тобі масу незабутніх вражень. Відшукай на вулиці Getreidegasse будинок з номером 9, де 27 січня 1756 року народився і провів дитячі роки Вольфганг Амадей Моцарт, а на Макартплац — будинок під номером 8, де юний геній писав свої музичні твори, насолодися його незрівнянною музикою, придбай цукерки «Моцарт» — ті самі легендарні кульки моцарткугель у синій обгортці, які виготовляють тільки в Зальцбурзі. Пройшовши через ворота Старого міста, ти побачиш міську ратушу, торгову вуличку Гетрайдегассе, прикрашену, наче у давні часи, кованими вивісками майстрів та торговців, затишні кафе, атмосфера яких назавжди залишиться у твоєму серці! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.
Факультативно пропонуємо:
Озерний край Зальцкаммергут 35€
Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

день 5
Прибуття до Львова орієнтовно 21:00