Автобусний тур в Париж без нічних переїздів + Реймс і Франкфурт
Львів Краків Дрезден Реймс Париж Версаль ФранкфуртнаМайні Львів 2 ночі в Парижі у вартість входить проїзд в комфортабельному автобусі, нічліг в готелях 3 *, харчування, екскурсії, супровід гіда. у вартість не входить медична страховка, додаткові екскурсії, квитки в музеї та замки ціна туру стандарт 399 euro дата туру
✔задавайте питання ► viber, instagram, facebook, telegram
▼нижче програма туру▼день 1 Зустріч біля центрального входу на ж / д вокзалі у Львові. 7:00 Посадка в автобус. Переїзд в Польщу. Оглядова екскурсія по Кракову з оглядом Ринкової площі і її торгових рядів (Сукеніци), Ягеллонка університету, барочного костелу Св.Петра і Павла, резиденції польських монархів — Вавельського замку. Вільний час. Ніч в готелі на території Польщі. день 2 Сніданок в готелі. Переїзд в Дрезден. Екскурсія по Дрездену. Місто бароко, який називають «Флоренцією на Ельбі», вражає своєю красою. Огляд Театральній площі, палацу Цвінгер, Георгенбау (палацової церкви), тераси Брюля, Фрауенкірхе, Золотого вершника, Хофкирхе, панно курфюстов. Ніч в готелі на території Німеччини. день 3 Сніданок в готелі. Зупинка в місті Реймс (Шампань) для огляду Реймського собору, місця коронації французьких монархів. Переїзд в Паріж.Для бажаючих — вечірня прогулянка на катері по Сені + Нічний Париж (25 євро). Вас чекає дивовижна екскурсія по нічному місту під акомпанемент заворожливої ​​французької музики і чудових віршів. Ніч в готелі. день 4 Сніданок. Оглядова екскурсія по Парижу. Огляд Тріумфальної арки, Ейфелевої вежі, Марсового поля, Військової школи, собору Інвалідів, моста Олександра III, Єлисейських полів, Латинського кварталу, площі Згоди, Пантеону, Люксембурзького саду, церкви Мадлен, Опери Гарньє, Вандомской площі. Вільний час. Пішохідна екскурсія по Монмартру — самому колоритному кварталу Парижа. Справжню славу кварталу склали художники і письменники XIX-XX століть. У мальовничих вуличках цього кварталу ще збережено неповторну енергетика тих часів. О 23:00 — шоу-спектакль «Feerie» в кабаре «Мулен Руж» (127 євро). Мулен Руж — один і з символів Парижа, «візитна картка» всієї Франції. Це блиск і помпезність, вир емоцій, п’янкий запах шампанського і звичайно ж запальний канкан! Ніч в готелі.

день 5 Сніданок в готелі. Вільний час. За бажанням — відвідання Версалю (40 євро без відвідування фонтанів, 50 євро з відвідуванням фонтанів у вихідний день) — колишньої резиденції французьких королів, нині красивого палацово-паркового комплексу. Він відрізняється унікальною цілісністю задуму і гармонійним поєднанням архітектури та ландшафту. Все тут блищить розкішшю: палацові зали, скульптури, фонтани і газони. Ви опинитеся в світі королівської величі і неперевершеної краси. Від’їзд з Парижа близько 14: 00-15: 00. Переїзд в Німеччину. Ніч в готелі. день 6 Сніданок в отеле.Прогулка по Франкфурту-на-Майні — фінансовому і транспортному центру Німеччини і найбільшому фінансовому центру континентальної Європи. Переїзд в Польщу. Ніч в готелі. день 7 Сніданок в готелі. Переїзд до Львова. Прибуття до Львова близько 21:00. Виїзд з ж / д вокзалу у Львові не раніше 22:00.