fashion-tours-rome2Екскурсійний тур в Рим, Флоренцію, Венецію + Равенна (9 ночей)
Рим — Флоренція — Равенна * — Урбіно * — Cан-Марино — Венеція — Піза — Рим 2 ночі в регіоні Емілія-Романья, 1 ніч в регіоні Венето, 1 ніч в околицях Болоньї, 5 ночей в Римі в вартість включено авіапереліт Київ — Рим — Київ, груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт, проживання у готелях 3 * або 4 * на ВВ, автобусне обслуговування на весь період туру, групова оглядова екскурсія по Риму, групова екскурсія по Флоренції, групова екскурсія по Венеції, відвідування Пізи, 2 дегустації типових італійських продуктів, шопінг в аутлеті Valdichiana оплачується додатково факультативні екскурсії, катер до Венеції туди / назад 20 € з людини, навушники на весь період туру 20 € з людини, напої і чайові, міські податки

дати туру
✔задавайте питання ► viber, instagram, facebook, telegram
▼нижче програма туру▼1 день (четвер) Прибуття в аеропорт Рима. Зустріч з російськомовним супроводжуючим. Переїзд в Рим. Розміщення в готелі в Римі. Вечеря (для тих, хто замовив і оплатив харчування напівпансіон) і ніч в готелі.

2 день (п’ятниця) Сніданок в готелі. Переїзд до Флоренції. Оглядова екскурсія по Флоренції. Вільний час на обід або факультативно обід зі страв тосканської кухні в одному з Палаців знаменитої родини Медічі. Вільний час або факультативно екскурсія в галерею Уффіци. Переїзд в напрямку регіону Емілія-Романья. Розміщення в готелі в регіоні Емілія-Романья. Вечеря (для тих, хто замовив і оплатив харчування напівпансіон) і ніч в готелі.

3 день (субота) Сніданок в готелі. Вільний час в готелі або факультативна екскурсія в Равенну. У другій половині дня Вільний час або факультативна екскурсія в Урбіно- батьківщина Рафаеля Санті. Повернення в готель. факультативно вечерю в Сан Марино в ресторані з панорамним видом на одне з найменших і древніх держав в світі. Ніч в готелі.

4 день (неділя) Сніданок в готелі. Вільний час для прогулянки по місту або шопінгу. Вільний час на обід. У другій половині дня переїзд на автобусі в напрямку Сан Марино. Відвідування найдавнішого в Європі держави — Сан Марино. Переїзд в напрямку регіону Венето. Зупинка в одному з Tasting Shops для дегустації знаменитого італійського сиру «пармезану», бальзамічного оцту і вина «ламбруско». Розміщення в готелі в регіоні Венето. Вечеря (для тих, хто замовив і оплатив харчування напівпансіон) і ніч в готелі. 5 день (понеділок) Сніданок в готелі і від’їзд до Венеції. Переїзд на катері в напрямку площі Сан Марко (переїзд на катері не включений у вартість). Оглядова екскурсія по Венеції (площа Сан Марко, палац Дожів зовні, собор св. Марка і міст Ріальто) Вільний час на обід або для бажаючих, обід в ресторані в Венеції біля площі Сан Марко. У другій половині дня, факультативно, прогулянка на гондолі, факультативно екскурсія до Палацу Дожів. Увечері, відправлення на катері до місця стоянки автобуса. Переїзд в напрямку околиць Болоньї. Розміщення в готелі в околицях Болоньї. Вечеря (для тих, хто замовив і оплатив харчування напівпансіон) і ніч в готелі

6 день (вівторок) Сніданок в готелі. Переїзд в напрямку Пізи. Вільний час або для бажаючих екскурсія по місту падаючої вежі і площі чудес. Вільний час. У другій половині дня переїзд в аутлет Valdichiana, вільний час на шопінг. Переїзд в напрямку Рима. Зупинка в одному з Tasting Shops для дегустації знаменитого італійського «трюфеля» і оливкового масла. Увечері прибуття в Рим. Розміщення в готелі в Римі. Вечеря (для тих, хто замовив і оплатив харчування напівпансіон) і ніч в готелі.

7 день (середа) Сніданок в готелі. Оглядова екскурсія по Риму. Зустріч з російськомовним гідом для екскурсії по Риму. У другій половині дня вільний час або факультативна екскурсія в Музеї Ватикану і Сикстинську капелу. Факультативно, вечеря з поданням в одному з типових ресторанів Риму, в знаментітом районі Трастевере і факультативна екскурсія по нічному Риму. Вечеря (для тих, хто замовив і оплатив харчування напівпансіон) і ніч в готелі.

8 день (четвер) Сніданок в отеле.Свободное час в Римі. Ніч в готелі.

9 день (п’ятниця) Сніданок в готелі. Вільний час в Римі. Ніч в готелі.

10 день (субота) Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт Риму. 

збір готелях: Емілія-Романья: для готелю 3 * — 1,50 € з людини в день, для готелю 4 * — 2,50 € з людини в день. околицях Болоньї: для готелю 3 * — 1,50 € з людини в день, для готелю 4 * — 2,50 € з людини в день. регіоні Венето: для готелю 3 * — 1,50 € з людини в день, для готелю 4 * — 3,10 € з людини в день. Рим: для готелю 3 * — 4 € з людини в день, для готелю 4 * — 6 € з людини в день; факультативні екскурсії: екскурсія в Равенну (2 години): € 20,00 / с людини (гід, послуги асистента, автобусне супровід) загальний вхідний квиток в Равенні (архиєпископський музей, баптистерій Неоніано, базиліка Сан Вітале, базиліка Сант Апполинария, музей Галли Плацидии): € 15,00 / с людини екскурсія в Урбіно (2 години): (послуги гіда, послуги асистента, автобусне супровід) € 20, 00 / с людини вечеря в місцевому ресторані в Сан Марино 25 € (4 страви +1/4 вина + 1/2 води) * кліетов які купили тур на НВ вечерю в Сан Марино € 15,00 з людини катання на гондолі (30 хв) 30 € з людини катер до Венеції туди / назад 20 € з людини (обов’язково оплачується туристами на місці) обід в типовому венеціанському ресторані (у вартість включені ¼ вода і ½ вино) 15 € з людини екскурсія до Палацу Дожів (вхідні квитки включені) 45 € з людини прогулянка на катері по Великому каналу 15 € з людини екскурсія до Пізи (2 години послуги гіда) 15 € вечеря в одному з типовому ресторанів Риму (у вартість включені ½ вода і ¼ вино) 40 € з людини екскурсія Нічний Рим (послуги гіда 1 годину + автобус + асистент) 25 € екскурсія в Музеї Ватикану і собор св. Петра (2 години послуги гіда, включені вхідні квитки і навушники в собор) 80 € з людини екскурсія «Рим епохи бароко» 25 € з людини екскурсія в галерею Уффіци з російськомовним гідом (вхідні квитки включені) 45 € з людини обід в одному з палаців Флоренції (у вартість включені ½ вода і ¼ вино) 22 € з людини