rome1Екскурсійний авіатур в Рим і Мілан з КиєваРим-Флоренція-Неаполь-Помпеї-Мілан 8 днів / 7 ночей 4 ночі в Римі + 3 ночі в Мілані у вартість входить — авіапереліт Київ — Рим, Мілан — Київ, розміщення в готелі 3 * або 4 * на сніданках російськомовний асистент на весь період, груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт / ж / д станція-готель, офіційні російськомовні гіди, оглядова екскурсія по Риму (3 години), екскурсія в музеї Ватикану (3 години), оглядова екскурсія по Мілану (2 години), квиток на поїзд Eurostar 2 клас Рим — Мілан ціна туру 630-950 euro за одну людину в двомісному номері (робіть будь ласка запит) дати туру лютого 2,23, березень 1,8,22,29 квітня 5,12,26 травня 10,24,31 червня 7,21,28 у вартість не входить — вхідні квитки в музеї та собори, екскурсія «Нічний Рим» з російськомовним гідом 25 євро, екскурсія в «Християнський Рим» 35 євро, екскурсія в Неаполь і Помпеї (цілий день) 70 євро, вечеря в ресторані «Al Grappolo D’Oro «(4 страви / напої включені) 30 євро, екскурсія в Галерею Боргезе (вхідні квитки оплачуються додатково) 30 євро, вхідні квитки в музеї Ватикану (включаючи бронь) 24 євро, екскурсія в Тіволі з російськомовним гідом 40 євро, екскурсія« Нічний Мілан »50 євро, вечеря в театрі-ресторані в Римі (включені мінеральна вода і вино) 47 євро, поїздка в Serravalle Outlet 20 євро, міський податок на проживання (оплачуються на місці в готелі)

✔задавайте питання ► viber, instagram, facebook, telegram
▼нижче програма туру ▼

1 день (неділя) Прибуття в аеропорт Рима. Зустріч з російськомовним супроводжуючим. Трансфер і розміщення в готелі в центрі Рима. Вільний час. Увечері для бажаючих екскурсія «Нічний Рим» (за додаткову плату). Ніч в готелі.

2 день (понеділок) Сніданок в готелі. Екскурсія в музеї Ватикану з російськомовним гідом. Оглядова екскурсія по Риму з російськомовним гідом. Вільний час. Для бажаючих екскурсія «Римські Замки» — характерні середньовічні маленькі міста, що знаходяться на граціозних римських пагорбах — з російськомовним гідом або екскурсія «Християнський Рим» з російськомовним гідом (всі екскурсії за додаткову плату). Ніч в готелі.

3 день (вівторок) Сніданок в готелі. Вільний час або екскурсія на цілий день у Флоренцію. У Флоренції можливість відвідування галереї Уффіці або палац Пітті з російськомовним гідом (за додаткову плату). Увечері в Римі можливість повечеряти в ресторані «Al Grappolo D’Oro» (за додаткову плату). Ніч в готелі.

4 день (середа) Сніданок в готелі. Вільний час або для бажаючих екскурсія на цілий день в Неаполь і Помпеї з російськомовним гідом або екскурсія «Християнський Рим» з російськомовним гідом (всі екскурсії за додаткову плату). Увечері можливість повечеряти в театрі-ресторані (за додаткову плату). Ніч в готелі.

5 день (четвер) Сніданок в готелі. Вільний час. Переїзд на поїзді в «столицю моди» Мілан (Eurostar 2 клас). Трансфер і розміщення в готелі в Мілані (під час виставок і конгресів можливе розміщення в околицях Мілана). Ніч в готелі.

6 день (п’ятниця) Сніданок в готелі. Оглядова екскурсія по Мілану з російськомовним гідом. Вільний час. Для бажаючих поїздка в Serravalle Outlet на автобусі (за додаткову плату). Вільний час. Вільний час. Ніч в готелі. 7 день (субота) Сніданок в готелі. Вільний час. Вільний час. Увечері екскурсія «Нічний Мілан» з аперитивом поміланськи (за додаткову плату). Вільний час. Ніч в готелі. 8 день (неділя) Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт Мілана. Завершення обслуговування.