Монастыри в Метеорах
Монастыри в Метеорах

Відпочинок в Греції завжди відрізнявся своєю особливою привабливістю. Історія Греції, це одна з віх історії людства. Найбільш відвідувані області Греції: історико-культурні — Афіни, Дельфи, острів Корфу, Крит; центри пляжного відпочинку — півострів Халкідікі, острови-курорти Міконос, Санторіні, Парос і Крит; центри паломництва християн — Свята гора Афон, Метеорських монастирі, візантійські пам’ятники Салонік (Базиліка Святого Димитрія, Базиліка Святої Софії та інші), занесені до переліку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Як розвинена країна сильно залежна від туризму, відпочинок в Греції це широкий спектр туристичних об’єктів. Інфраструктура туризму в Греції була значно поліпшена з 2004 року Олімпійських Ігор в Афінах і продовжує розширюватися з рядом важливих проектів особливо в районах, менш масового туризму.

Види турів для відпочинку в Греції

Автобусні тури з екскурсіями та відпочинком на морі це найбільш ходовий і бюджетний варіант. Тури зі Львова, Одеси та Києва. Так як наприклад відстань від Львова до регіону Пієрія близько 1500 км, то по дорозі туристи дивляться в різних турах ще міста Румунії, Болгарії. Зупинки кожні 3-4 години. Поїздка на сучасних автобусах — це досить комфортно. Маршрут автобуса обраний таким чином, щоб рух по дорогах було максимально приємним.

Екскурсійні авіатури до Греції теж дуже добре користуються популярністю. Наприклад в екскурсійному Авіатури в Грецію в Салоніки і Афіни + відпочинок на морі туристи спочатку дивляться історичні пам’ятки країни, а потім відпочивають на пляжних курортах Пієрії, Халкідікі і інших. Можна вибирати різні варіанти, наприклад 8 днів екскурсій і 6 днів пляжу і т.д. Вильоти з Дніпра, Києва, Одеси, Харкова на чартерних регулярних рейсах. Туристів зустрічають в аеропорту, допомагають з поселенням. А наступні дні у них екскурсійні програми по країні.

Також є круїзи по грецьких островах (варіант 1). Прилітає в Афіни, поселяється на круїзний лайнер і пливемо по Середземному мору, кожен день зупиняючись на новому острові Греції Деякі туристи купують у нас індивідуальні пакети, а саме авіаквитки (нижче таблиця) і готелі в тих містах, які хочуть відвідати. Ціна залежить від дати вильоту і завантаження літаків.

Отель Okeania на Халкидики
Отель Okeania на Халкидики

Переваги відпочинку в Греції Ціни в Греції трохи вище ніж в Україні, але нижче ніж в країнах Південної Європи, таких як Італія, Іспанія. Ціни на бензин допустимо на 20-30% вищі за українські. Однак в кафе і барах середньої категорії обід коштує близько 5-9 euro. Кава 2-4 euro, пиво 2-5 euro. Туризм в сучасній Греції почав бурхливо розвиватися в 1960-х і 1970-х роках. Протягом цього часу велися великомасштабні проекти будівництва готелів та інших об’єктів і спостерігалося зростання іноземних туристів протягом багатьох років. Греція має 51 портів для яхт і 14 661 місць швартування, які надають такі послуги, як причали, паливо, воду і електрику, телефон, і ремонт. Деякі з найбільш розвинених і найбільш перспективних портів в Греції всього за кілька кілометрів від центру Афін. Алімос і Flisvos, на узбережжі на південь від Афін, з агрегированной потужністю понад 1800 суден.