Отдых в Болгарии: пляж на Золотых песках
берег Черного моря на Золотых песках

Тури в Болгарію в прекрасні нові готелі і вілли на берег добре нам знайомого Чорного моря. Пляжний відпочинок в Болгарії пропонується в наступних курортних регіонах — Золоті піски, Сонячний берег, Созополь, Албена, Костянтин і Олена. Тепле м’яке літо (середня температура липня 24,5 ° C). Для відпочинку і лікування використовуються природні чинники: морський клімат, сонячний ультрафіолет, морська вода, багата солями і мікроелементами, лікувальна грязь і різні види лікарських рослин. За останні роки європейські туристичні оператори Німеччини, Франції, Італії побудували нові готелі і оновили цілі регіони. Тому тут ви будете на повноцінному європейському пляжному курорті.

Автобусные туры  Авиатуры  Авиатуры
 автобусні тури
+ відпочинок на морі
 Авіатури
+ відпочинок на морі
автобусні тури
+ гірські лижі

Види турів для відпочинку в Болгарії

Автобусні тури + відпочинок на морі це найбільш ходовий і бюджетний варіант. Тури з Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Києва, Одеси, Львова. Наприклад з Києва або Дніпра їхати близько 26-30 годин. Зупинки кожні 3-4 години. Поїздка на сучасних автобусах — це досить комфортно. Маршрут автобуса обраний таким чином, щоб рух по дорогах було максимально приємним.

Авіатури в Болгарію + відпочинок на морі менш розповсюджені, але вони теж присутні. Літні чартерні програми з вильотами з тих же міст України. Прилітає в Варну або Бургас. Можна окремо купувати авіаквитки на чартерні рейси до Болгарії. Ціна залежить від дати вильоту і завантаження літаків. Деякі туристи купуючи у нас тури, подорожують до Болгарії на своєму автомобілі, з нічної зупинкою або на території Одеської області, або в Молдові. Відстань від Києва, Дніпра до курортів Болгарії приблизно 1100-1300 км.

Переваги відпочинку в Болгарії

Досить демократичні ціни на відпочинок з хорошим сервісом. Болгари розуміють нашу мову. Можна вільно спілкуватися і купувати товари та продукти. Болгарія входить в Європейський союз, але має свою валюту ЛЕВ. Оплата в магазинах і кафе в цій валюті. Краще оплачувати великі покупки за допомогою банківської картки. Це вигідніше і дешевше.

Отдых в Болгарии: пляж в Варне
пляж в Варне

Які готелі вибирають туристи і з яким харчуванням. На відміну від Туреччини, Єгипту тут туристи беруть в основному дворазове харчування (сніданки та вечері). На курортах Болгарії дуже багато різного виду кафе, ресторанів і барів, де можна із задоволенням провести час дегустуючи болгарську кухню. Це православна країна з великою кількістю монастирів, святинь і інших цікавих місць. Між нами і болгарами є невеликі відмінності в характерах. Вони більш емоційні, але це тільки додає інтересу до представників цієї культури. Але в принципі Болгарія близька нам по духу. Коли бронювати і купувати тури в Болгарію. Так як на курортах в хороших готелях в основному відпочивають жителі Європейського союзу, а вони планують свої відпустки за півроку і раніше, то раннє бронювання турів на Болгарію починається в січні і лютому. Це буде дешевше і звичайно буде досить хороший вибір готелів і номерів. Гірськолижний сезон в Болгарії починається в грудні і триває до лютого. Гірськолижні курорти: Банско, Боровець, Пампорово. Цей вид відпочинку розвивається на повну потужність.

Туры в Болгарию: горнолыжный курорт Банско
горнолыжный курорт Банско

Іноземними інвесторами (Німеччина, Бельгія) будуються готелі і гірськолижні бази вищого рівня. При тій же якості як в Західній Європі, ціни тут набагато нижче. Пропонуємо проїзд автобусним туром з Києва через Одесу. Якщо ви не знайшли те, що хотіли телефонуйте, пишіть. Ми знайдемо для вас відповідний відпочинок. А можете самостійно підібрати готель або тур і потім остаточно узгодити з нами умови.