Лидо Ди ЕзолоАвтобусний тур на 3 дні в Лідо Ді Єзоло + Венеція

Львів — Венеція — Лідо-де-Єзоло — Верона — оз. Гарда — Блед — Львів в вартість туру входить проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелях 2-3 *, харчування — сніданки, супровід керівником групи, Екскурсійне обслуговування по програми туру, групове медичне страхування у вартість не входить рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки, особисті витрати ціна динамічна в залежності від дати 175-185 + трансфер на озеро Блед 20, курортний збір на території Італії — 5 euro / чол, навушники для екскурсії в Венеції і Вероні — 4 euro / чол дати туру
✔задавайте питання ► viber, instagram, facebook, telegram
▼нижче програма туру▼

день 1 7:00 збір групи на залізничному вокзалі. 7:30 виїзд зі Львова. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд до Венеції. По дорозі пропонуємо факультативно дегустація єгерських вин (16 €). Неможливо уявити Угорщину без вина як і без купалень. Теплі води Угорщини гріють наше тіло, а вино — душу. Один з найвідоміших і відвідуваних регіонів — Егер. Прекрасне село у Егера, з відомою назвою — Долина Красунь, згадане не в одній легенді. Відомі тутешні вина «Бича кров», «Егерська дівчина», «Сніговий виноград». Нічний переїзд до Венеції.

день 2 Неможливо не побувати в одному з найвідоміших міст в світі — романтичної Венеції! (В’їзд на кораблику 23 € / чол, діти до 12 років. — 15 €). Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми вирушаємо, побудоване на 118 островах, поєднане 400 мостами: єдине що варто додати що все, що ви чули про Венецію — правда! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда! Вільний час. Рекомендуємо — Прогулянку на гондолі, яка запам’ятається тобі на все життя. Чорний подовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції (25 €) — Прогулянка по Гранд-Каналу — головній вулиці Венеції (20 €). Гранд-канал ділить місто на дві частини буквою S і є центром, навколо якого зосереджені все життя у Венеції. Береги «найкрасивішої вулиці світу» прикрашають кольорові будинки, старовинні будівлі та собори. З палуби річкогового таксі можна побачити десятки прекрасних палаців. Ця подорож як і Венеція, надовго залишиться у твоїй пам’яті !. Збір групи. Переїзд в готель на території Італії. Ночівля.

день 3 Переїзд на найвідоміший курорт Венеціанської Рів’єри, який знаходиться на узбережжі Адріатичного моря — Лідо ді-Езоло. Курорт славиться на всю Європу своїм особливим — «золотим піском», теплим і ніжним морем, широкими і доглянутими пляжами. Тут немає широких вулиць і високих будинків і навіть автомобільного руху і то обмежений. Це повністю екологічно -чистий все! Курорт ідеально підходити як для сімейного тихого відпочинку — ресторани, магазини, аквапарк, океанаріум так і для активного відпочинку — кафе, клуби. Відпочинок на морі. Пропонуємо факультативно «найромантичніше місто любові» — Верону (30 €). Це італійське місто, щорічно привертає увагу величезної кількості туристів тим, що, згідно з легендою, саме тут жила одна з найзнаменитіших закоханих пар світу — Ромео і Джульєтта. Тисячі людей приїжджають до Верони, щоб схилитися перед силою любові шекспірівської пари, тут закохані сучасності залишають на стінах «будинку Джульєтти» різні послання. Однак, не тільки цієї романтичної історією славиться Верона — ще однієї справжньою перлиною Верони є давньоримський амфітеатр, який прекрасно зберігся. Він, зрозуміло, в значній мірі поступається розмірами Колізею, проте саме завдяки йому Верону часто називають Другим Римом. Пропонуємо факультативно відкрити для себе приголомшливе місце — озеро Гарда (18 €). Озеро оточене десятком невеликих міст, які просто купаються в ароматах природи і золотистих променях сонця. Чисті води Гарді плавно переходять в ламану лінію гірського пейзажу. Дахи будинків потопають в буйній зелені виноградників. Долина озера наповнюється неймовірними кольорами. Запрошуємо спробувати коктейль найчистішого гірського повітря і божественного аромату квітів від якого кружляє голову! Збір групи. Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

день 4 Відпочинок на морі. Увечері факультативно пропонуємо екскурсію в м Падуя (15 €). Збір групи. Повернення в готель. Ночівля.

день 5 Сніданок. Трансфер на курорт Лідо де Єзоло. Відпочинок на морі. Увечері факультативно пропонуємо екскурсію в м Тревізо (15 €). Повернення в готель. Ночівля.

день 6 Сніданок. Раннє виселення з готелю. Переїзд в місто драконів — Любляну — столицю і візитну картку Словенії. Факультативно пропонуємо незабутню мандрівку в світ відпочинку і спокою! Подорож в невеликій альпійське містечко Блед (20 €) * з кришталевим озером та старовинним замком. Кажуть, якщо подзвонити у дзвін костелу, який знаходиться на маленькому острівці посеред озера, і загадати бажання — воно обов’язково збудеться! Бледський Град з неймовірним видом на озеро і долину надовго зачарує твій погляд …. Вільний час для відпочинку на озері. Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

день 7 Повернення до Львова (орієнтовне прибуття близько 17:00)