Автобусный тур Будапешт
Автобусный тур Будапешт

Автобусний тур на вихідні в Будапешт
У вартість туру входить: проїзд автобусом єврокласу, проживання у готелях 2-3*, харчування, сніданки в готелях, супровід керівника групи, оглядові екскурсії згідно програми туру, страхування
У вартість туру не входить: рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки, особисті витрати, курортний збір в готелях від 1 до 3€ (оплата на місці), оренда навушників 2€ (оплата з туром), при груповому бронюванні дітей/студентів:
тури до чотирьох днів (включно) — обов’язкова факультативна екскурсія(якщо вона присутня)/депозит + 1 Відень неперевершений дати туру 21.08.2021, 03.09.2021, 17.09.2021, жовтень 1,8,15,22,29
ціна туру 50 euro при купівлі ексурсії у м. Відень 30 euro
запитуйтеviber, instagram, facebook, telegram
нижче програма туру
день 1
Для перетину кордону з Угорщиною/Австрією необхідно мати сертифікат вакцинації (дві дози!)
18:30 збір групи м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал
19:00 виїзд зі Львова. Перетин українcько-угорського кордону.
Увага! Пропонуємо трансфер Чернівці-Івано-Франківськ-Стрий 10€ в одну сторону.
Нічний переїзд.

день 2
Прибуття в Будапешт.
Оглядова екскурсія по Будапешту Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них відоме у всьому світі як його неоціненна перлина − це Будапешт. З висоти пташиного польоту столиця Угорщини схожа на гігантський амфітеатр, у який закохуються з першого погляду. На обох берегах Дунаю постають шедеври світової архітектурної спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, резиденція королів − Будайська фортеця, найбільший храм міста − собор Святого Матяша, знаменитий Рибальський бастіон, що захоплює мільйони туристів прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси, величний будинок Парламенту, Площа Героїв, поспект Андраши, романтичний замок Вайдахуняд, … і це ще не все, що чекає тебе у величавому Будапешті.
Тривалість екскурсії – орієнтовно 2 год.
Вільний час. Факультативно пропонуємо :
Душа і серце Будапешта 13€/8€
Сентендре 18€/13€
Торговий центр Кампона 12€/7€
Прогулянка на кораблику по Дунаю 23€/18€
Збір групи. Переїзд в готель. Ночівля на території Угорщини/Австрії.

день 3
Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія у Відні 30€* Оглядова екскурсія у Відні — розкішному місті музики, вальсів, парків, випічки і вина. Європейський мегаполіс із фантастичною імперською архітектурою, подивитися на яку щодня з’їжджаються тисячі туристів з усього світу. Стиль австрійської столиці дуже пишний: білі коні, що танцюють під елегантну музику; багаті декорації пам’ятника імператриці Марії Терези; чуттєві вальси Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Як елегантна пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, тому, гуляючи його вулицями і милуючись палацами в стилі бароко, не поспішай і ти.

Тривалість екскурсії – орієнтовно 1, 5 год.
Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно.
Також факультативно пропонуємо :
Палац Шенбрунн 10€/7€
Скарбниця Габсбургів 23€/15€
Легенди вишуканого Відня 15€/12€
Відень неперевершений 18€/13
Збір групи. Нічний переїзд до Львова.
Перетин українсько-угорського кордону.

день 4
Прибуття до Львова орієнтовно о 12:00.