Екскурсійний авіатур в Париж і замки Луари
Цей восьмиденний тур для тих, хто хоче познайомитися не тільки з Парижем, а й зі знаменитою долиною сімдесяти замків долиною Луари.

fashion-tours-france-parisв вартість туру входить авіапереліт з Києва розміщення в готелі вибраної категорії зі зручним сполученням з історичним центром міста (максимум 15-20 хвилин на громадському транспорті) * харчування: сніданки груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт Екскурсії з російськомовним гідом (день і час початку екскурсії вказані в програмі, яку відправляють до поїздки) Оглядова автобусна екскурсія по Парижу і відвідування музею парфумерії Фрагонар, Автобусна екскурсія по замкам Луарской долини з відвідуванням замків (Шенонсо, Амбуаз, Шамбор), з дегустацією у винних погребах і обідом в ресторані, Пішохідна екскурсія по Монмартру, Квиток на круїз по Сені Карта Парижа російською мовою, інформаційні матеріали, Медична страховка ціна туру на одну людину в двомісному номері — від 700 до 900 euro (все залежить від дати вильоту, робіть будь ласка запит) дати туру щодня, крім вівторка
✔задавайте питання ► viber, instagram, facebook, telegram, skype, whatsapp
▼нижче програма туру▼

Опис екскурсій, включених в тур Оглядова автобусна екскурсія по Парижу і відвідування музею парфумерії Фрагонар В ході екскурсії Ви побачите основні історичні та архітектурні пам’ятки, такі як: Палац правосуддя, Консьержери, Сорбонну, Люксембурзький сад, Пантеон, Площа Згоди, Єлисейські поля, Тріумфальну арку, Трокадеро, Ейфелеву вежу, Марсове поле, Ансамбль Інвалідів, Міст Олександра III, малий і Великий палаци, Вандомскую площа, церква Святої Магдалини, Стару Паризьку Оперу і Площа Бастилії. Оглядова екскурсія закінчується відвідуванням музею парфумерії Фрагонар. Тривалість: 3 години Дні проведення: понеділок, середа, п’ятниця, неділя Час початку: 09:00 Місце початку екскурсії: на сходинках Опери Гарньє Екскурсія по замках Луарской долини з відвідуванням замків Шенонсо, Амбуаз, Шамбор Долина Луари, долина замків, — це мальовнича природа, багаті виноробні і кулінарні традиції і, звичайно, безцінне історичну та культурну спадщину. Маршрут екскурсії: Амбуаз — найперший замок на Луарі, побудований в стилі епохи Відродження в XV столітті. Тут похований видатний художник епохи Відродження Леонардо да Вінчі. У програму включена екскурсія по замку. Далі екскурсія по найкрасивішому замку долини — Шенонсо. Завершує екскурсію знайомство з замком Шамбор (зовні) — найбільшим і, можливо, самим химерним з королівських замків. У вартість екскурсії включені вхідні квитки в замки Амбуаз і Шенонсо, обід і дегустація вин. Тривалість: 10 — 12 годин День проведення: Вівторок Час початку: 8:00 Місце початку екскурсії: на сходинках Опери Гарньє Пішохідна екскурсія по Монмартру Повною мірою відчути романтику Парижа дозволить прогулянка по Монмартру — одному з небагатьох кварталів французької столиці, які зуміли зберегти свою самобутність. З висоти пагорба (130 метрів над рівнем моря), який вінчає білосніжна базиліка Сакре-Кер, відкривається один з найбільш чудових краєвидів на Париж. За два кроки від базиліки на площі Тертр продають свої роботи численні художники: ця Монмартрська традиція — данина творившим тут в кінці XIX — початку XX століть знаменитим художникам — Тулуз-Лотрека, Ван Гогу, Пікассо, Модільяні … Відомий Монмартр своїми театрами і кабаре, серед яких легендарні Lapin Agile і Chat Noir, і, звичайно, знаменита «Червона Млин» — Moulin Rouge. Тривалість: 2 години Дні проведення: понеділок, п’ятниця Час початку: 15:00 Місце початку екскурсії: вихід з метро Anvers (2 лінія)