Екскурсійний авіатур в Париж і Нормандію Цей восьмиденний тур познайомить вас не тільки з Парижем, а й з найпопулярнішим регіоном Франції — Нормандії. Включені в програму екскурсії дозволять Вам побачити основні визначні пам’ятки Парижа і відвідати чарівні старовинні містечка і розкішні курорти Нормандії.
fashion-tours-paris211в вартість туру входить Авіапереліт з Києва розміщення в готелі вибраної категорії зі зручним сполученням з історичним центром міста (максимум 15-20 хвилин на громадському транспорті) * харчування: сніданки груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт Екскурсії з російськомовним гідом (день і час початку екскурсії вказані в програмі, яку відправляють до поїздки) Оглядова автобусна екскурсія по Парижу і відвідування музею парфумерії Фрагонар, Екскурсія в Нормандії з відвідуванням міст Руан, Онфлер і Довіль і дегустацією кальвадосу, Пішохідна екскурсія по Монмартру, Квиток на круїз по Сені Карта Парижа російською мовою, інформаційні матеріали Медична страховка ціна туру на одну людину в двомісному номері — від 700 до 900 euro (все залежить від дати вильоту, робіть будь ласка запит) дати туру щодня, крім четверга
✔задавайте питання ► viber, instagram, facebook, telegram, skype, whatsapp
▼нижче програма туру▼

Опис екскурсій, включених в тур Оглядова автобусна екскурсія по Парижу і відвідування музею парфумерії Фрагонар В ході екскурсії Ви побачите основні історичні та архітектурні пам’ятки, такі як: Палац правосуддя, Консьержери, Сорбонну, Люксембурзький сад, Пантеон, Площа Згоди, Єлисейські поля, Тріумфальну арку, Трокадеро, Ейфелеву вежу, Марсове поле, Ансамбль Інвалідів, Міст Олександра III, малий і Великий палаци, Вандомскую площа, церква Святої Магдалини, Стару Паризьку Оперу і Площа Бастилії. Оглядова екскурсія закінчується відвідуванням музею парфумерії Фрагонар. Тривалість: 3 години Дні проведення: понеділок, середа, п’ятниця, неділя Час початку: 09: 0 Місце початку екскурсії: на сходинках Опери Гарньє Екскурсія в Нормандії Нормандія — регіон, з одного боку, відомий своїми гастрономічними традиціями: це і знамениті нормандські сири, і не менш відомі спиртні напої кальвадос і сидр, і, звичайно, різноманітні морепродукти. З іншого боку, Нормандія знайома шанувальникам мистецтва як «колиску» імпресіонізму. Перша зупинка в місті Руані — столиці колишнього графства Нормандії. Пішохідна екскурсія по історичному центру міста з його численними середньовічними фахверковими будинками і відвідуванням Руанского Собору. Далі заїзд в Онфлер — старовинну рибальську гавань з її мальовничим портом, звивистими вуличками, дерев’яною церквою XV-XVI ст. Сент-Катрін. Після перерви на обід — відвідування міста Довіль. Це найвідоміший курортний місто на узбережжі Ла-Маншу з гігантським пісочним пляжем, казино, іподромом і фестивалем американського кіно. Тривалість: 10-12 годин День проведення: Четвер Час початку: 8:00 Місце початку екскурсії: на сходинках Опери Гарньє Пішохідна екскурсія по Монмартру Повною мірою відчути романтику Парижа дозволить прогулянка по Монмартру — одному з небагатьох кварталів французької столиці, які зуміли зберегти свою самобутність. З висоти пагорба (130 метрів над рівнем моря), який вінчає білосніжна базиліка Сакре-Кер, відкривається один з найбільш чудових краєвидів на Париж. За два кроки від базиліки на площі Тертр продають свої роботи численні художники: ця Монмартрська традиція — данина творившим тут в кінці XIX — початку XX століть знаменитим художникам — Тулуз-Лотрека, Ван Гогу, Пікассо, Модільяні … Відомий Монмартр своїми театрами і кабаре, серед яких легендарні Lapin Agile і Chat Noir, і, звичайно, знаменита «Червона Млин» — Moulin Rouge. Тривалість: 2 години Дні проведення: понеділок, п’ятниця Час початку: 15:00 Місце початку екскурсії: вихід з метро Anvers (2 лінія)