fashion-tours-florence5Екскурсійний авіатур до Флоренції і Рим з Києва
Рим — Флоренція — Сієна — Піза 7 ночей / 8 днів 1 ніч в Римі + 5 ночей у Флоренції + 1 ніч в Римі у вартість входить авіапереліт з Києва, квитки на поїзд Рим-Флоренція-Рим (Євростар), проживання в готелях 3 * або 4 * на сніданках, ліцензовані російськомовні гіди, оглядова екскурсія по Флоренції — 2 години, по Сієні — 1,5 години, по Пізі — 1 годину, по Риму — 3 години, аперитив в винотеці, супроводжуючий на весь період у вартість не входить вхідні квитки в музеї та собори, екскурсія «Нічний Рим» з гідом 25 euro, екскурсія «Нічна Флоренція» 25 euro, екскурсія в виноградну долину К’янті 62 euro, галерея Уффіці / Палац Пітті (вкл.білети) 50 euro, екскурсія в Лукку з гідом 35 euro, обід або вечерю в ресторані «La Cantinetta» 40 euro, навушники на весь період туру 15 euro, напої і чайові, міський податок на проживання ціна туру 530 — 850 euro на одну людину в двомісному номері в залежності від дати і готелю дата туру
✔задавайте питання ► viber, instagram, facebook, telegram
▼нижче програма туру▼

1 день (субота) Приліт в аеропорт Рим. Трансфер і розміщення в готелі. Оглядова екскурсія по місту з російськомовним гідом. Вечеря. Ніч в готелі.

2 день (неділя) Сніданок в готелі. Переїзд на поїзді до Флоренції — місто Епохи Відродження. Розміщення в готелі в центрі міста. Оглядова екскурсія з російськомовним гідом. Вільний час. Ніч в готелі.

3 день (понеділок) Сніданок в готелі. Переїзд в Сієну. Оглядова екскурсія по місту з російськомовним гідом. Повернення у Флоренцію. Вільний час. Ніч в готелі.

4 день (вівторок) Сніданок в готелі. Переїзд в Пізу. Екскурсія по місту з російськомовним гідом. Повернення у Флоренцію. Вільний час або для бажаючих за додаткову плату пропонуються екскурсії: Лукка, галерею Уффіци або палац Пітті. Ніч в готелі.

5 день (середа) Сніданок в готелі. Вільний час в місті. Аперитив в типовій винотеці. Увечері за додаткову плату пропонується екскурсія за додаткову плату «Нічна Флоренція». Ніч в готелі.

6 день (четвер) Сніданок в готелі. Вільний день в місті. За додаткову плату пропонується екскурсія в виноградну долину К’янті. Відвідування знаменитого маєтку з оглядом винного льоху, дегустація вина, оливкової олії, бальзамічного оцту, типових тосканських продуктів. Повернення в готель. Ніч в готелі. 7 день (п’ятниця) Сніданок в готелі. Переїзд в Рим на поїзді. Прибуття в Рим, після виходу з перону і проходу через металошукачі, зустріч з представником з табличкою «T.U.O». Розміщення в готелі в Рімe. Ніч в готелі. 8 день (субота) Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт Риму. Закінчення програми.